Vår portfolio

Vi är mycket glada för de uppdrag som våra kunder återkommer med år efter år och att vi tillsammans med kunden både utvecklar oss själva samtidigt som kundens produkter utvecklas och håller en tidsenlig framtoning.

Om oss

Försäljning och reklam, det är vår sak.

 

 

Vi på Kustmedia

Kontakta Tomas Bäck

tomas@kustmedia.fi

Tel. 010 311 1902
Mobil: 0500 368 360

Kontakta Lisbeth Bäck

lisbeth@kustmedia.fi

Tel. 010 311 1901
Mobil: 0500 267 119

Kontakta Heidi Hjerpe

heidi@kustmedia.fi

Tel. 010 311 1905

Kontakta Maria Lillås

maria@kustmedia.fi

Tel. 010 311 1913

Kontakta Emilia Häggman

emilia@kustmedia.fi

Tel. 010 311 1903
Mobil: 050 382 2299

Kontakta Emma Friberg:

emma@kustmedia.fi

Tel: 010 311 1910

Kontakta Ronnie Hattar:

ronnie@kustmedia.fi

Tel: 010 311 1904

Kontakta oss

Korsholm

Marknadsvägen 3

65610 Korsholm

Närpes

Närpesvägen 2

64200 Närpes

Telefon

Växel: 010 3111 900

Växeln öppen 8-16

Lämna ett meddelande

(If you're a human, don't change the following field)
(If you're a human, don't change the following field)

Följ oss

Hej! Jag heter Sara Storbäck och jag studerar media vid Vamia i Vasa, kombinerat med gymnasiestudier vid Vasa svenska aftonläroverk. Just nu har jag äran att praktisera jag på Kustmedia och trivs riktigt bra här! Mestadels håller jag till i Närpes och jobbar med olika grafiska arbeten, vilket är...

07.02.2018

Försäljning och reklam - det är vår sak! Här kan ni se vad allt vi kan hjälpa dig med.

02.02.2018
Kustmedia har delat ByaNytt & KustNytts inlägg.

Våra lokaltidningar har fått en egen Facebooksida - Gå in och gilla!

08.01.2018

Kustmedia önskar alla en riktigt God Jul och Gott Nytt År!
Våra kontor håller stängt i mellandagarna och vi är på plats igen 2.1.2018

22.12.2017

Lisbeth Bäck skriver om hur hon har firat Finland i KustNytt bloggen!
http://bit.ly/2AjNu5h

13.12.2017

Årets sista KustNytt finns nu i din postlåda eller i en butik nära dig. Du kan gåvoprenumerera på KustNytt/ByaNytt – blink blink och vårt tips för dagen.
I den aktuella KustNytt skriver vi om självständighetsfirande, om Jenny Lindholm och Joachim Högväg som köpte och nu bor i före detta...

13.12.2017

Lisbeth Bäck skriver bl. a. om ByaNytts nya utgivningsdag och utdelning i ByaNytt-bloggen.
http://bit.ly/2But0Ia

29.11.2017

Nya ByaNytt har utkommit och vi är glada över att få presentera reportage från lokalregionen och våra annonsörers julhälsning till er alla. Tidningen har flera sidor än vanligt. Här kan du läsa om fusionsdiskussioner, lucia, tondiktare, en handelskvinna, skördeåret 2017, vad som händer på...

29.11.2017